המוקד כרגע לא זמין - במקרה חירום יש לחייג 100 

מוקד הצלה אלו"ן:
02-5-830-830  

אופנוע חילוץ והצלה הוקדש לזכרה של יעל סדן ז"ל שנהרגה באסון נחל צפית

כחודשיים וחצי לאחר שנספתה יעל סדן ז"ל  עם 9 מחבריה, ארגון הצלה אלו"ן הקדיש לזכרה אופנוע חילוץ והצלה. "זכרה ילווה אותנו בכל פעילות חילוץ והצלה עתידית", מסר יו"ר הארגון אביתר אלבאז.

חדשות מיינט ירושלים

העיסוק החדש של חה"כ לשעבר חיים אמסלם: מאתר נעדרים

יו"ר תנועת "עם שלם", שהודיע השבוע כי בכוונתו להתמודד בבחירות הבאות, מונה לכהן כרב ארגון הצלה אלו"ן המסייע באיתור וחילוץ נעדרים.

ערוץ 7

הנעדרים השקופים


ח״כ אורן חזן וארגון הצלה אלו''ן יוזמים הקמת אנדרטה להנצחת 529 נעדרים שטרם אותרו מאז קום המדינה. חזן, המלווה את פעילות הארגון, מתכוון לקדם את הקמת האנדרטה מול הגורמים הרלוונטיים בממשלה ובשלטון המקומי, "כדי להעלות את סוגיית 'הנעדרים השקופים' לסדר היום הציבורי והלאומי, במיוחד ערב יום העצמאות".
ערוץ 7
לכתבה המלאה>>

חיפושים נרחבים אחר הצעיר הירושלמי שנעדר מביתו למעלה מחודש

כוחות נרחבים של שוטרים ומתנדבי ארגון אלו"ן החלו ביום שני בחיפושים אינטנסיביים אחר יעקב ישראל דיסקין, בן 31, מרמת שלמה, שנעדר מביתו מאז 11.9.17 - חשש כבד נרשם לחייו.

כוחות רבים של משטרה ומתנדבי ארגון אלו"ן (ארגון לאיתור וחילוץ נעדרים) החלו ביום שני בחיפושים נרחבים אחר הנעדר הירושלמי – יעקב ישראל דיסקין, בן 31, משכונת רמת שלמה. החיפושים מתמקדים באזור עמק הארזים, ליפתא בשיתוף משטרת ישראל, יחידת כלבנים, יחידת ג'יפאים וצוות מתנדבים רגליים המנסים למצוא כל סימן מהנעדר. חפ"ק מיוחד הוקם עבור מערך החיפושים. 

חדשות כל העיר.
לכתבה המלאה>>

העיסוק החדש של חה"כ לשעבר חיים אמסלם: מאתר נעדרים

יו"ר תנועת "עם שלם", חה"כ לשעבר מונה לכהן כרב ארגון הצלה אלו"ן המסייע באיתור וחילוץ נעדרים.

אתר סרוגים
לכתבה המלאה>>סוף טוב: הנעדרת מירי בן חיים מתלפיות אותרה

בן חיים, בת ה-34, שנעדרת מיום 12.8.17, אותרה בריאה ושלמה בדירה במרכז הארץ על ידי אביתר אלבאז, יו"ר ארגון אלו"ן לאיתור נעדרים לפני שעה קלה (היום, רביעי) אותרה מירי בן חיים, בת ה-34, תושבת תלפיות שנעדרה מביתה מיום 12.8.17. כזכור, משפחתה פנתה אליה וביקשה כי תשוב הביתה, בין השאר באמצעות אתר "כל העיר", זאת לאחר שהמשטרה הבהירה כי אין חשד לפלילים, ומדובר במקרה על רקע אישי.

בן חיים אותרה בדירה במרכז הארץ – שם היא שוהה אצל מכר, שוחחה עם אביתר אלבאז, יו"ר ארגון אלו"ן לאיתור נעדרים ברחבי הארץ, שהוביל במסירות את הצוותים הרבים שעשו ימים כלילות בחיפושים.

חדשות כל העיר.
לכתבה המלאה>>


מחוץ לקופסה: מעשים טובים עם הנפטרים

היום מתקיים יום המעשים הטובים ובעיר אשדוד ריח הצבע הטרי בכל פינה. שלל פעילויות מבורכות נעשות בעיר בידי אנשים טובי לב שכל רצונם הוא לתת מעצמם למי שכבר לא מסוגלים… אנחנו ב"אשדוד היום" החלטנו לסקר פעילות מיוחדת למדי, שבדרך כלל לא שומעים אודותיה. בתקווה לשמוע עוד מעשים טובים מסוג זה ובכלל.בזמן שעם ישראל ציין ביום שלישי השבוע את יום המעשים הטובים בשלל פעילויות עם קשישים, חולים, ניצולי שואה, ילדים מאוכלוסיות מוחלשות ועוד, בחרו מתנדבי ארגון אלו״ן (ארגון לאיתור וחילוץ נעדרים) בראשות יו"ר הארגון מר אביתר אלבאז, יחד עם הרב אבי זרקי מתל אביב, לציין את היום המיוחד הזה בפעילות מחוץ לקופסה: ״מעשים טובים״ עם הנפטרים.


אשדוד היום              -  ערוץ 7
לכתבה המלאה>>    I    כתבה נוספת>>


כתבה מעתון מעריב

הרב אבי זרקי הצטרף לאחרונה לארגון אלו"ן עיתון ואתר מעריב.
לכתבה המלאה>>

יו"ר ארגון איתור נעדרים: "אשדוד מובילה במספר הנעדרים"

ארגון אלו"ן, לאיתור וחילוץ נעדרים, החל לפעול גם באשדוד. המתנדבים בארגון זמינים לכל אירוע של נעדר, מתייצבים ומתחילים בחיפושים מסביב לשעון. כך עשו בחיפושים אחר אסתי וינשטיין (שנמצאה ללא רוח חיים במכוניתה בחוף הים באשדוד) של ארמונד בן סימון, שנמצא בריא ושלם, והנעדרת הצעירה הדר. המייסד של הארגון, אביתר אלבאז אומר: "אשדוד מובילה במספר נעדרים"


מתנדבי ארגון אלו'ן ניקו ושיקמו קברים ב'הר המנוחות' לרגל יום המעשים הטובים


בזמן שעם ישראל ציין השבוע את יום המעשים הטובים בשלל פעילויות עם קשישים, חולים, ניצולי שואה, ילדים ועוד, בחרו מתנדבי ארגון אלו״ן (ארגון לאיתור נעדרים) בראשות אביתר אלבאז יחד עם הרב אבי זרקי מתל אביב, לציין את היום הזה בפעילות מעט שונה: ״מעשים טובים״ עם הנפטרים ...

המגזר- אתר חדשות למגזר הדתי. 
לכתבה המלאה>>


לקראת החופש: מתרגלים איתור נעדרים


אלפי בקשות מתקבלות מדי שנה אצל הארגונים המתמחים בכך, לנסות ולאתר נעדרים. ארגון אלו"ן ערך השבוע תרגיל ארצי ביער בן שמן.

מדי שנה מתקבלות בישראל כ-4,000 קריאות על נעדרים. כך מגלה אביתר אלבאז, יו"ר ארגון אלו"ן לאיתור נעדרים, שערך השבוע תרגיל ארצי לאיתור נעדרים ביער בן שמן.

עשרות המתנדבים, המגיעים מכלל המגזרים ומכל רחבי הארץ תרגלו תגובה למספר מצבים - ביניהם איתור נעדרים, חילוץ מטיילים שנתקעו בשטח והגשת עזרה ראשונה במקומות בלתי שגרתיים.

תירגל איתור נעדרים


ביום שלישי בערב הסתיים תרגיל איתור נעדר בעיר אשדוד שנערך על ידי משטרת ישראל ובהשתתפות מתנדבי ארגון "אלו"ן", ארגון העוסק סביב השעון במשימת איתור וחילוץ נעדרים בשטח, יחד עם שוטרי ומתנדבי תחנת המשטרה בעיר

תרגיל זה שהסתיים כאמור בשלישי בערב, מטרתו הידוק שיתוף הפעולה בין המשטרה האמונה בין משימותיה על איתור נעדרים, פעילות המתקיימת מידי יום, לבין גופים וארגונים שונים המתנדבים לסייע תוך מיצוי יכולותיהם השונות, ושכזה, ארגון "אלו"ן" שהשתתף בתרגיל. 

אשדוד נט.
לכתבה המלאה>>


לידיעת התושבים: תרגיל לאיתור נעדרים היום באשדוד


תרגיל זה שהסתיים כעת, מטרתו הידוק שיתוף הפעולה בין המשטרה האמונה בין משימותיה על איתור נעדרים, פעילות המתקיימת מידי יום, לבין גופים וארגונים שונים המתנדבים לסייע תוך מיצוי יכולותיהם השונות, ושכזה, ארגון אלו"ן המשתתף הערב בתרגיל. בתרגיל נטלו חלק עשרות שוטרי ומתנדבי משטרת ישראל יחד עם מתנדבי אלו"ן, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים ומבצעיים שונים, הן של משטרת ישראל והן של ארגון אלו"ן.


אתר החדשות של אשדוד 
לכתבה המלאה>>


נעדרת מקריית אתא-אנא שיתופכם לעזרה


נעדרת בסיכון תושבת העיר קרית אתא בת – 42 ארגון אלו״ן מבקש את עזרת הציבור באיתור הנעדרת העונה לשם יעל שופי תושבת קרית אתא בת – 42 הנ״ל נראתה לאחרונה בתאריך 2.1.16 בשעות אחר הצהריים יוצאת מביתה ומאז נעלמו עקבותיה. בהיעדרה לבושה: גאקט טרנינג שחור ומכנס בצבע סגול, נעלה נעלי בית בצבע סגול לבן. גובהה כ – 1.48 ס״מ מבנה גוף בריא שיער בלונד.


הורים בקריות.
לכתבה המלאה>>


תעודת הוקרה


יו"ר ארגון אלו"ן, אביתר אלבאז, קיבל תעודת הערכה ממשטרת אשקלון על פועלו למען איתור הנעדרים בעיר. התעודה הוענקה במטה התחנה על ידי מפקד תחנת אשקלון סנ"צ משה לוי, בנוכחות קצין המתנדבים פקד אביחי דדון ובמעמד צוות הפיקוד ושוטרי התחנה. מפקד התחנה הודה בחום ליו"ר הארגון על פעילותו ופעילות הארגון והביע את הערכתו העמוקה ואת תודתו לארגון ומתנדביו אשר נכונים להציל חיים תמיד תוך נתינה מסורה והירתמות תמידית למשימה הקדושה של הצלת חיים. כמו כן יו"ר הארגון הודה לפיקוד התחנה על שיתוף הפעולה הפורה וההדוק למען מטרה נעלית זו. שאפו!אתר החדשות 'אשקלונים'
לכתבה המלאה>>


יוזמה: יחידת חילוץ ישראלית-פלסטינית


סגן השר לשיתוף פעולה אזורי ח"כ איוב קרא (הליכוד) מנסה להוביל יוזמה להקמת יחידה משותפת לאיתור נעדרים לישראל ולרשות הפלשתינית. היוזמה עלתה בפגישה שקיים השבוע סגן השר קרא בלשכתו בכנסת עם ראשי ארגון אלו"ן - לאיתור וחילוץ נעדרים, היו"ר אביתר אלבז והמנכ"ל בוב מאונט וייטן. סגן השר קרא ביקש בשלב ראשון מראשי הארגון להכין עבורו תוכנית עבודה להקמת יחידת מתנדבים באזורי קו התפר - כולל גיוס מתנדבים, כאשר בהמשך על פי היוזמה, תורחב הפעילות גם לשטחי הרשות הפלשתינית ויקבע מנגנון פעילות משותף לשני הצדדים.

"להשאיר כסא ריק בשולחן הסדר לנעדרים"

ארגון אלו"ן, מבקש בפסח להעלות את המודעות הציבורית לעובדה שמאות ישראלים שהוכרזו נעדרים מאז קום המדינה, לא אותרו מעולם.

ערב חג הפסח יוצא ארגון אלו״ן ביוזמה מקורית להעלאת המודעות הציבורית לעובדה שיותר מ-500 נעדרים ישראלים לא אותרו מאז קום המדינה.

אביתר אלבאז, יו"ר הארגון העוסק כל השנה באיתור נעדרים, קרא לאזרחי ישראל להוסיף כיסא ריק סביב שולחן הסדר לצד הכיסא הריק של אליהו הנביא, שיוקדש, כאמור, ל-529 הנעדרים שטרם אותרו מאז קום המדינה.

"בזמן שכולנו נשב לשולחן הסדר, נאמר את ההגדה, נשיר ונאכל במפגן של אחדות משפחתית, חשוב שנזכור כי יהיו מאות משפחתיות בקרבנו שעבורם אווירת החג לא תהיה שלמה כי יקיריהם יצאו מהבית לא חזרו ולא אותרו עד היום", הדגיש אלבאז.

סיוע באיתור נעדר

הצלה אלו"ן יחד עם משטרת ישראל מבקשים את עזרת הציבור בחיפושים אחר נעדראשדוד היום
לכתבה המלאה>>
"הצד השני של חג הפסח" 


לצד השמחה של חג הפסח, עליה במספר הנעדרים בישראל, יו"ר הצלה אלו"ן אביתר אלבאז קרא לרשויות הרווחה ובמיוחד לגורמי הביטחון בערים השונות לגלות ערנות ולהיערך בהתאם.

אתר החדשות מעריב
לכתבה המלאה>>


בניית אתרים - טואול